Strona główna » Bramy Baranowo

Bramy garażowe sterowane pilotem to już właściwie standard, choć wciąż nie wszyscy są do nich przekonani. To duże udogodnienie szczególnie w trudnych warunkach pogodowych, które często zdarzają się w sezonie jesienno-zimowym, Dlatego warto zainwestować w tego typu rozwiązanie. Jeśli interesują Cię bramy i ogrodzenia w Baranowie, dobrze trafiłeś. Zwracając się do nas, nie będziesz musiał się też martwić ich serwisem.

Moc napędu

Napęd do bramy, którą możemy sterować za pomocą pilota, to niewielkie urządzenie, które zwykle jest podwieszane pod sufitem garażu. Najkorzystniejsza opcja to zakup bramy wraz z napędem, ponieważ wówczas sprzedawca pomoże nam dopasować do siebie oba elementy. Nasze bramy cieszą się w dużą popularnością, ponieważ poza sprzedażą poszczególnych elementów zajmujemy się także ich montażem. To nie tylko kwestia wygody, ale także bezpieczeństwa, ponieważ rola napędu wcale nie musi się kończyć na otwieraniu i zamykaniu bramy. Możemy wzbogacić go o akcesoria, które zwiększają bezpieczeństwo naszej posesji. Dzięki nim brama stanie się trudniejsza do sforsowania przez potencjalnych włamywaczy.

Duży wybór bram, ogrodzeń oraz wygodny serwis

Oferujemy bramy w szerokim wyborze. Proponujemy Państwu bramy sekcyjne, inaczej nazywane segmentowymi, uchylne, rolowane, przesuwne, dwuskrzydłowe i przemysłowe. Prowadzimy także serwis bram na terenie Baranowa i w jego okolicach, ponieważ zależy nam na tym, aby nasze bramy służyły naszym klientom przez długie lata. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy montują je dla Państwa, przeprowadzają regularne kontrole i dokonują napraw, jeśli zachodzi taka konieczność. Zaprojektujemy i zbudujemy ogrodzenie każdego typu, tak w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.