Strona główna » Bramy Przeźmierowo
Serwis bram Przeźmierowo

Bramy są potrzebne wszędzie; tak w małym Przeźmierowie, jak i w wielkim Poznaniu znajdzie się zawsze coś, co należy ogrodzić lub zamknąć. Produkujemy bramy i ogrodzenia najróżniejszych rodzajów, lecz zawsze w zgodzie z życzeniami klienta. Niezawodna automatyka do naszych bram jest pochodną stosowania przez nas wyłącznie najnowocześniejszych podzespołów produkowanych przez takie firm jak MARANTEC czy FACC.

Bramy – różne sposoby otwierania

Zastosowanie odpowiedniej bramy determinowane jest jej przeznaczeniem oraz ilością miejsca, które będzie ona zajmowała. Tam, gdzie dysponujemy dużą przestrzenią, mogą to być bramy przesuwne lub dwuskrzydłowe. Do garaży najlepsze będą bramy uchylne, a w przypadku, gdy naprawdę jest mało miejsca, najlepsza będzie brama rolowana. W garażach stosuje się także bramy segmentowe ze specjalnymi prowadzeniami. W fabrykach i zakładach produkcyjnych mają zastosowanie, specjalnie konstruowane na konkretne zapotrzebowanie, bramy przemysłowe. Dzięki odpowiedniej automatyce do bram nawet obsługa takich dużych przemysłowych konstrukcji jest łatwa i prosta.

Serwis bram - kompleksowa obsługa

Obowiązkiem producenta wszelkiego rodzaju urządzeń jest zapewnienie odpowiedniej obsługi serwisowej. Firma Brameks zapewnia pełny serwis bram łącznie z okresowymi konserwacjami oraz naprawami w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjnymi. Niezależnie od tego, czy będzie to Przeźmierowo, Poznań, czy jakakolwiek inna miejscowość Wielkopolski, wszędzie nasi fachowcy dotrą ze swoją pomocą.

Dodajmy jeszcze, że działając kompleksowo, nie poprzestajemy jedynie na produkcji i montażu bram; montujemy także płoty i ogrodzenia wedle projektu i życzenia klienta; sprostamy każdemu takiemu wyzwaniu, niezależnie od tego, czy będzie to ogrodzenie w stylu klasycznym, czy nowoczesnym.

Autmatyka bram Przeźmierowo
Automatyka do bram Przeźmierowo
Automatyka bram Przeźmierowo
Brmmy Przeźmierowo
Serwis bram Przeżmierowo
Serwis i konserwacja bram Przeźmierowo