Strona główna » Serwis bram

Naszą specjalizacją jest montaż i serwis bram. To usługi, które realizujemy w takich miejscach jak Poznań, Swarzędz, Komorniki, Baranowo, Luboń, Mosina, Koziegłowy czy Plewiska. Przyjmujemy także zlecenia od klientów z Murowanej Gośliny, Tarnowa Podgórnego, Przeźmierowa i ze Suchego Lasu oraz Skórzewa. Nie chcesz, aby ktoś, kto nie ma odpowiednich kwalifikacji, zamontował Ci bramę, narażając Cię na ryzyko uszkodzenia produktu czy złej instalacji napędu? Zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy zajmą się profesjonalnym montażem bram, takich jak np. segmentowe, uchylne, rolowane czy dwuskrzydłowe. Firma Brameks, działająca na terenie miasta Poznań oraz takich miejscowości: Skórzewo, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne czy Suchy Las, gwarantuje, że posiada wszelkie niezbędne certyfikaty poświadczające o tym, że jej pracownicy mają stosowne uprawnienia do montażu bram wjazdowych, garażowych i przesuwnych wraz z automatyką.

Naprawa bram – szybkie usuwanie usterek

Zastosowanie automatów do bram znacznie ułatwia codzienne korzystanie z nich. Mechanizm działania w wyniku częstego użytkowania ma jednak prawo ulec zepsuciu. W takiej sytuacji poznańska firma Brameks służy pomocą specjalistów od naprawy automatyki w bramach wjazdowych, przesuwnych i garażowych. Nieważne, czy mieszkasz w Poznaniu, Swarzędzu, Skórzewie, Koziegłowach, Plewiskach, czy może w Baranowie, Mosinie, Komornikach, Murowanej Goślinie, Luboniu, Przeźmierowie, Tarnowie Podgórnym, Suchym Lesie – na Twoje zgłoszenie dojedziemy pod każdy wskazany adres, aby naprawić zepsute bramy! Wszelkie usterki związane z działaniem automatyki usuwamy najszybciej jak tylko się da!

Serwis bram – cykliczne przeglądy i konserwacje

Cykliczny serwis bram to gwarancja stałej kontroli nad ich mechanizmem działania oraz wyglądem estetycznym. Dzięki temu zwiększa się ich żywotność i można uniknąć niepotrzebnych wydatków na usuwanie skutków ewentualnych usterek. Nasi pracownicy serwisują bramy sprawnie i profesjonalnie. Reagujemy szybko i proponujemy atrakcyjne ceny za usługi serwisowe. W zakresie serwisowania bram wykonujemy również otwieranie awaryjne czy kodowanie pilotów. Klienci mogą liczyć także na wymianę uszkodzonych paneli, linek, sprężyn i innych elementów.

Jeśli więc w Twojej bramie zepsuje się automatyka, będziesz potrzebować naprawy lub serwisu – zadzwoń do firmy Brameks. Dotrzemy do każdego klienta z Lubonia, Mosiny, Komornik, Baranowa, Plewisk, Koziegłów, Skórzewa, Tarnowa Podgórnego, Murowanej Gośliny, Przeźmierowa, Suchego Lasu i Tarnowa Podgórnego oraz w każde miejsce na terenie Poznania. Świadczone przez nas usługi serwisowe to gwarancja, że bramy, z których korzystają na co dzień nasi klienci, posłużą im jeszcze przez wiele lat. Częstotliwość serwisu uzależniona jest od tego, jak intensywnie używane są bramy.