Strona główna » Bramy Mosina

Potrzebujesz solidnej, niezawodnie działającej bramy do zabezpieczenia swojego garażu, posesji, lub obiektu należącego do Twojej firmy? Dystrybuujemy i montujemy różnego rodzaju bramy w całej Wielkopolsce. Automatyka do naszych bram wykonywana jest przy zastosowaniu najnowocześniejszych napędów i elementów sterujących. Zapewniamy serwis i konserwację naszych urządzeń w Poznaniu oraz w innych pobliskich miejscowościach, w tym także w Mosinie.

Automatyka do bram

Produkując bramy różnego typu, potrafimy zrealizować każde życzenie naszych klientów. W naszej ofercie posiadamy bramy segmentowe z prowadnicami lub bez prowadnic, uchylne, rolowane, przemysłowe, przesuwne i dwuskrzydłowe z całą niezbędną automatyką. Ponieważ staramy się działać kompleksowo, uzupełniamy naszą podstawową działalność o wykonywanie ogrodzeń i płotów zaprojektowanych zgodnie z życzeniami klienta, a do wszystkiego gwarantujemy pełne serwisowanie wszystkich naszych urządzeń.

Serwis bram

Stosowanie nowoczesnej automatyki do otwierania i zamykania bramy w dzisiejszych czasach to nie przejaw fanaberii, lecz normalna rzeczywistość. Najnowszej generacji silniki oraz wyrafinowane sterowniki umożliwiają budowę bram w najróżnorodniejszych konfiguracjach. Ponieważ stosujemy tylko najlepsze podzespoły, więc nasze bramy pracują niezawodnie, bezawaryjnie, a przy tym cicho i prawie bezszelestnie. Konstrukcje bramowe z napędem hydraulicznym, z napędem elektromechanicznym, czy szlabany oraz automatyczne zapory drogowe to urządzenia, które montujemy już nie tylko w wielkim Poznaniu, ale także w małej Mosinie, a także w każdej innej pobliskiej miejscowości.