Strona główna » Luboń

Jeśli masz garaż, ogrodzoną posesję, zakład przemysłowy, hurtownię to potrzebujesz solidnej bramy z niezawodną automatyką. Jesteśmy dystrybutorem takich bram. Montujemy je i zapewniamy ich serwis na obszarze takich miast jak Poznań, Luboń, Suchy Las, Tarnowo Górne, Mosina, Skórzewo, Przeźmierowo, a także innych pobliskich miejscowości. Zastosowana przez nas automatyka do bram opiera się na najnowocześniejszych, światowych rozwiązaniach, co sprawia, że konserwacja urządzenia jest łatwa, a jego obsługa prosta.

Systemy bramowe

Wśród systemów bramowych, którymi się zajmujemy, znajdują się wyłącznie najnowocześniejsze rozwiązania, z niezawodną automatyką, zgodne z najnowszymi światowymi trendami, a wśród nich mamy: bramy segmentowe, bramy segmentowe z prowadzeniami, bramy garażowe uchylne, bramy rolowane, bramy przemysłowe, bramy dwuskrzydłowe.

Uzupełnieniem wyżej wymienionej produkcji są wykonywane na specjalne zamówienia płoty i ogrodzenia w stylu klasycznym i nowoczesnym; ich przykłady można oglądać w Luboniu, Poznaniu oraz innych miastach Wielkopolski.

Konserwacja bram

Współpracujemy bezpośrednio z firmami MARANTEC oraz FACC produkującymi najwyższej klasy automatykę do bram, dzięki czemu nasze systemy są niezawodne, a ich napędy różnorodne, dostosowane do indywidualnych życzeń klienta i rodzaju bramy. Zapewniamy konserwację, serwisowanie oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.