Strona główna » Napędy do bram

1800,00 BRUTTO!!! (razem z montażem)Model: TURBO 500; Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 500 kg. W zestawie: Siłownik SC52, centrala CT102, 2x pilot PLAY4R, fotokomórki FT32, radioodbiornik RX4X


Model: TURBO SUN; Listwa zębata stalowa pokryta nylonem, 12 x 1000 mm, ze śrubami


Model: SUB; Pilot 4-kanałowy, kod zmienny, 433,92 MHz. Kolor biały


Nowoczesne napędy do bram przesuwnych Poznań
Nowoczesne napędy do bram przesuwnych Poznań
Nowoczesne napędy do bram przesuwnych Poznań

Zadzwoń i dopytaj o szczegóły - 692-035-755


Poznaj całość oferty! KATALOG 2018


Zestawy bram skrzydłowychNapędy do bram - Poznań

Brameks to firma, która działa od wielu lat na terenie miasta Poznań oraz obsługuje klientów z okolic tego miasta. W przypadku napędów do bram garażowych wykorzystujemy niezawodne, bezpieczne i wytrzymałe napędy Hormann, certyfikowane zgodnie z obowiązującymi normami. Zastosowanie napędów Hormann pozwala szybko i wygodnie otworzyć każdą bramę garażową za pomocą pilota. Dopasowujemy czytniki i sterowniki do indywidualnych oczekiwań klientów z Poznania i innych miast.

Napędy do bram wjazdowych – szybkie otwieranie i zamykanie

Zależy Ci na tym, aby szybko, wygodnie i bezpiecznie wjechać na posesję czy teren firmy? Zainwestuj w napędy Hormann. Ich montaż w bramach wjazdowych to gwarancja niezawodnego mechanizmu, który ułatwi codzienny wjazd i wyjazd. Sprawdziliśmy to u wielu klientów z Poznania i okolic. Potwierdzeniem jest ich pozytywna opinia na temat korzystania z napędów Hormann. Sterowanie bramami wjazdowymi z użyciem pilota nie wymaga wysiadania z samochodu, domu czy firmy.

Napędy do bram przesuwnych – komfort i bezpieczeństwo użytkowników

Oferujemy napędy wykorzystujemy także do sterowania bramami przesuwnymi. Są idealnie dopasowywane do rozmiarów, ciężarów, częstotliwości oraz szybkości, z jaką działają bramy. Klienci z Poznania i innych miejscowości chwalą sobie wygodę i bezpieczeństwo korzystania z proponowanych przez nas rozwiązań.
Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, z jakimi bramami wjazdowymi, przesuwnymi czy garażowymi Twoje codzienne podróże będą bardziej komfortowe, zapoznaj się z ofertą firmy Brameks Poznań w zakresie nowoczesnych i funkcjonalnych napędów.