Strona główna » Bramy Tarnowo Podgórne

Decyzja o zakupie odpowiedniej bramy lub stosownego ogrodzenia nie musi spędzać Ci snu z powiek. Wszystkim naszym klientom z Tarnowa Podgórnego, z Poznania, z Mosiny, Przeźmierowa i wielu innych miejscowości zapewniamy pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego urządzenia i pomoc w doborze materiałów do ogrodzenia oraz jego rozmiarów, jak i rodzaju automatyki do bram, a także późniejsze serwisowanie i konserwację.

Automatyka bram na wysokim poziomie

Oczywiście wszystkie bramy można otwierać również ręcznie; takie także produkujemy na życzenie klienta. Jednakże znacznie wygodniejsze i praktyczniejsze są bramy otwierane silnikiem; mogą one być sterowane albo klasycznym włącznikiem, albo też pilotem. Współczesna automatyka oferuje różnego rodzaju wyrafinowane urządzenia, także do bram. Korzystając z tego, produkujemy bramy różnego przeznaczenia i o różnych konstrukcjach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy garażowe i przemysłowe, bramy zabezpieczające posesje i domostwa, bramy uchylne, segmentowe, rolowane, przesuwne i dwuskrzydłowe. Każda z nich może być zamykana lub otwierana jednym przyciśnięciem palca. Wybór konkretnej automatyki do bramy należy do klienta.

Naprawy, serwis i konserwacja bram na telefon

Jesteśmy firmą nastawioną na klienta, dlatego nasza rola nie kończy się na zamontowaniu urządzenia. Świadczymy wszelkie usługi serwisowe i przeprowadzamy niezbędne konserwacje wszystkich, montowanych przez nas, bram, obejmując obszarem swego działania cały Poznań, Tarnowo Górne i inne okoliczne miejscowości.