Strona główna » Bramy Murowana Goślina

Jesteśmy doświadczonymi dystrybutorami ogrodzeń i bram z napędami elektromechanicznymi. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Murowanej Gośliny do przyjrzenia się naszej ofercie. Zapraszamy także do korzystania z usług konserwacji i serwisowania bram. Mamy w swojej ofercie zarówno klasyczne wzornictwo, jak i nowoczesny design. Nasze produkty z pewnością będą pasowały zarówno do ciepłej, eleganckiej willi, jak i chłodnego budynku w nowoczesnym stylu. Nasza oferta obejmuje również bramy przemysłowe, dlatego zapraszamy również przedsiębiorców z Murowanej Gośliny i okolic.

Konserwacja – warta swojej ceny

Konserwacja bram jest niezwykle istotna, jeśli zależy nam na zachowaniu sprawności napędu i mechanizmów, które otwierają i zamykają bramę. Prace konserwacyjne przeprowadzamy na życzenie naszych klientów w wybranym i ustalonym terminie kompleksowo. Nasi fachowcy, którzy zajmują się również serwisowaniem bram, po przeprowadzeniu prac dokładnie poinformują Państwa, w jakiej kondycji znajdują się poszczególne elementy mechanizmów. Konserwacja sprawia, że bramy działają sprawnie i cicho.

Serwis ręką fachowca

Murowana Goślina i okolice objęte są naszą stałą serwisową opieką. Swoim klientom oferujemy ekspresowe i kompleksowe usługi konserwacyjne. W sytuacji, gdy zauważycie Państwo, że brama nie pracuje należycie, wolniej się otwiera, zacina, jest zbyt głośna, lub zwrócicie uwagę na inne niepokojące objawy, zachęcamy do natychmiastowego skontaktowania się z naszym biurem. Naprawy na własną rękę nie zawsze kończą się powodzeniem, co więcej, mogą pogorszyć stan urządzenia. Ponieważ Murowana Goślina leży w obszarze naszego działania, fachowiec dotrze do Państwa szybko i bez zbędnej zwłoki.