Strona główna » Bramy Swarzędz

Oferta naszej firmy skierowana jest do mieszkańców Swarzędza i okolic. Proponujemy Państwu ogrodzenia i najwyższej jakości bramy garażowe wraz z kompletnym serwisem. Bramy wjazdowe sterowane za pomocą pilota to spore udogodnienie, szczególnie w sezonie jesiennym i zimowym – nie musimy wysiadać z samochodu, by wprowadzić go do garażu. Oferowane przez nas bramy i ogrodzenia mają klasyczny lub nowoczesny design, ponieważ wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Proponowany przez nas serwis oraz konserwacja sprawiają, że nasze produkty na lata zachowują swoją wysoką jakość.

Rodzaje produktów – bramy

Mieszkańcom i przedsiębiorcom ze Swarzędza proponujemy różne rodzaje bram. Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się bramy uchylne. Ich Działanie polega na wysuwaniu się dolnej części bramy na zewnątrz garażu. W budynkach, przy których nie mamy wystarczająco dużo miejsca, proponujemy inne rozwiązanie: bramy segmentowe, inaczej nazywane sekcyjnymi. Otwierają się górą lub bokiem, stanowią dodatkową ochronę przed włamaniami, a we wnętrzu garażu zapewniają odpowiednią temperaturę. Kolejne bramy w naszej ofercie to bramy rolowane, przesuwne, dwuskrzydłowe i przemysłowe. Swarzędz budzi coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców, dlatego wierzymy, że nasze aluminiowe lub stalowe bramy przemysłowe również tutaj znajdą swoją klientelę..

Serwis – stawiamy na jakość

Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i montowaniem, ale również serwisowaniem naszych bram i ogrodzeń. Stawiamy na jakość naszych usług – nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie i solidnie podchodzą do każdego zlecenia serwisowania i konserwacji. Zapraszamy więc cały Swarzędz do skorzystania z naszych usług – i zachęcamy do zakupu naszych wyrobów.