Strona główna » Bramy i ogrodzenia

Poza bramami, które stanowią główny produkt dystrybuowany przez naszą firmę Brameks, na zamówienia klientów z Poznania, Komornik, Baranowa, Murowanej Gośliny, Przeźmierowa Plewisk, Koziegłów, Lubonia, Mosiny, Skórzewa, Suchego Lasu, Swarzędza i Tarnowa Podgórnego wykonujemy także ogrodzenia i płoty. Zarówno bramy, jak i pozostałe produkty – poza dostarczaniem klientom – dodatkowo również montujemy i serwisujemy. Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są w atrakcyjnych cenach – dopasowywanych indywidualnie do klienta. Oferowane przez nas ogrodzenia, płoty i bramy sprawdzą się zarówno na posesjach prywatnych, jak i przy budynkach firmowych czy użyteczności publicznej.

Ogrodzenia idealnie wpisujące się w architekturę

Wszystkie płoty i ogrodzenia, które dostarczamy klientom indywidualnym oraz prowadzącym działalność gospodarczą z Poznania, Mosiny, Skórzewa Komornik, Przeźmierowa, Plewisk, Koziegłów, Baranowa, Murowanej Gośliny, Lubonia, Suchego Lasu, Swarzędza i Tarnowa Podgórnego, są tak dobierane, aby idealnie wpisywały się w każdą architekturę – dawną i nowoczesną – oraz trend panujący w okolicy, a jednocześnie spełniały warunki zabudowy. Zaproponować możemy ogrodzenia w stylu klasycznym oraz nowoczesnym, proste lub finezyjnymi wzorami – motywami roślinnymi, grotami, kółkami i innymi. Stają się elementem integralnym z posesją. Poza walorami estetycznymi są także bardzo praktycznym rozwiązaniem – trwałym i sprawdzającym się przez lata. Klientom możemy zaoferować gotowe wzory lub wykonać bramy, ogrodzenia czy płoty na podstawie projektu dostarczonego przez zamawiającego.

Wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych

Ogrodzenia (podobnie jak płoty i bramy), które trafiają do klienta, są wykonane z najlepszej jakości materiałów. Przęsła ogrodzeniowe zrobione są z metalu, który dodatkowo pokryty jest specjalnym preparatem zapobiegającym działaniu korozji, zmiennych warunków pogodowych i odpornym na uszkodzeniom mechanicznym. Wpływa on na żywotność konstrukcji i dzięki temu przez wiele lat nie trzeba stosować specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Poznań i jego okolice: Swarzędz, Komorniki, Baranowo, Koziegłowy, Plewiska, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Przeźmierowo, Skórzewo, Suchy Las i Tarnowo Podgórne – tu dostarczamy i zamontujemy trwałe, solidnie wykonane bramy i ogrodzenia. Zapewniamy pomoc przy wyborze materiału, z jakiego mają być wykonane bramy i ogrodzenia, oraz ich wymiarów. W przypadku bram pomagamy dodatkowo przy dopasowaniu automatyki, która może być w nich zastosowana. Poza zamieszczonymi na stronie informacjami technicznymi chętnie odpowiemy na każde Państwa pytania.