Strona główna » Konserwacja bram
Konserwacja bram - Poznań

W okresie jesieni i zimy bramy wjazdowe oraz garażowe na prywatnych posesjach czy na terenie firm są szczególnie narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Warto więc pomyśleć o tym, aby je odpowiednio zabezpieczyć przed tym trudnym okresem. Konserwacja bram u Klientów zamieszkujących takie miejscowości jak np. Murowana Goślina, Poznań, Skórzewo, Luboń czy Tarnowo Podgórne to jedna z usług świadczonych przez firmę Brameks, której siedziba zlokalizowana jest w mieście Poznań. Konserwację najlepiej wykonywać dwa razy do roku – na zimę i na wiosnę. Sprawdzamy wówczas m.in. zawiasy, rolki, sprężyny, szczelność uszczelek. Konserwacja obejmuje również przegląd automatyki.

Remonty bram

Murowana Goślina, Poznań, Skórzewo, Luboń czy Tarnowo Podgórne – nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, bo użytkowana przez Ciebie brama zepsuła się i wymaga remontu, przyjeżdżamy najszybciej jak tylko się da. Dzięki temu, że mamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji, naprawie i konserwacji bram wjazdowych i garażowych, potrafimy szybko uporać się z każdą usterką.

Konserwuj i remontuj bramy u zawodowców!

Jeśli zatem mieszkasz w Poznaniu lub okolicznych miejscowościach (Murowanej Goślinie, Skórzewie, Luboniu czy Tarnowie Podgórnym) w kwestii remontów i konserwacji bram garażowych oraz wjazdowych zdaj się na prawdziwych zawodowców takich jak firma Brameks z Poznania! Poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanym mechanizmem! Pamiętaj, że regularna konserwacja i bieżące remonty to gwarancja bezproblemowego i długoletniego użytkowania bram!