Strona główna » Bramy Koziegłowy

Nowoczesne bramy to urządzenia obudowane specjalistyczną automatyką, znakomicie usprawniającą ich obsługę. Zamykanie i otwieranie takich bram jest dziecinnie łatwe: wystarczy użyć jednego paluszka i brama rusza. Produkujemy różne rodzaje takich urządzeń i zapewniamy kompleksowy serwis wszystkich naszych bram w Koziegłowach, Poznaniu i wielu innych pobliskich miejscowościach. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem płotów i ogrodzeń.

Jakie bramy produkujemy?

Wychodząc naprzeciw rynkowemu zapotrzebowaniu, produkujemy różne typy bram, poczynając od małych, przeznaczonych dla jednostanowiskowych garaży, a kończąc na wielkich bramach fabrycznych. Zasadniczą różnicą między poszczególnymi typami bram jest sposób ich zamykania i otwierania. Mogą być bramy uchylne, rolowane, skrzydłowe i przesuwne, ale wszystkie one służą jednemu: mają zabezpieczać mienie ich właściciela. Dlatego do produkcji naszych bram i ogrodzeń używamy materiałów najwyższej jakości, a nasza doświadczona załoga jest doskonałą gwarancją ich solidnego wykonania. Zapewniamy fachowe i kompleksowe serwisowanie naszych bram we wspomnianych wyżej Koziegłowach, Poznaniu, a także w Mosinie, Luboniu, Przeźmierowie oraz wszędzie tam, gdzie zostaniemy wezwani.

Pełna automatyka i serwis bram

Oczkiem w głowie naszej załogi jest automatyka bram. W ich produkcji stosujemy wyłącznie najlepsze, niezawodne podzespoły hydrauliczne i elektromechaniczne takich znanych firm, jak MARANTEC i FACC. Gwarantuje to cichą i bezawaryjną pracę naszych bram, a dzięki bezpośredniej współpracy z wymienionymi firmami, ceny naszych urządzeń są stosunkowo niskie. Każdy nasz klient zamieszkujący Koziegłowy, Poznań czy inne wielkopolskie miejscowości może liczyć na niezawodną i szybką usługę serwisową, a także na nasze doradztwo w sprawie zakupu odpowiedniej bramy czy wybudowanie najlepszego ogrodzenia.